поглиблений курс нутриціології онлайн
Дитяча нутриціологія 2+ 
Практична науково перевірена інформація для спеціалістів з харчування та лікарів про харчування дітей віком 2+ та підлітків
Тривалість
3 місяці
Формат навчання
онлайн
Старт
оплачуйте і стартуйте
Цей курс для:
- Для нутриціологів, консультантів зі здорового харчування, health-коучів, консультантів з грудного вигодовування, які хочуть знати більше інформації для дітей віку 2+
-
Для педіатрів, лікарів-дієтологів і лікарів інших спеціальностей, які потребують інформації щодо питань харчування дітей віком 2+
В результаті навчання ви:
- Зможете оцінити раціон дитини, чітко розуміючи скільки і чого рекомендовано їсти в її віці
- Навчитесь будувати збалансований здоровий раціон для дитини і всієї сім'ї
- Матимете розуміння того, як формуються дитячі звички в харчуванні і як їх змінити при цьому об'єднавши за столом всю сім'ю
- Отримаєте психологічні інструменти, які допоможуть у спілкуванні з рідними, думка яких йде в розріз з думкою батьків чи вашою щодо питань харчування
- Розумітимете особливості роботи з підлітками та дітьми-спортсменами
- Знатимете різницю між неофобією, розладом годування та розладами харчової поведінки
- Розумітимете як складати раціон при різних запитах, у співпраці з лікарем чи дитячим нутриціологом тощо
Програма навчання
-
Блок 1. Збалансований раціон
- Що таке здоровий збалансований раціон.
- Як правильно оцінити харчування дитини: чи всього достатньо.
- Скільки порцій та чого потрібно дітям різного віку.
- Апетит. Кількість прийомів їжі..
- Сіль, цукор, підсолоджувачі, чому виникає потяг до солодкого.
- Проблеми у харчуванні дітей: що є "норма", де червоні прапорці, що з цим робити, до яких колег скерувати.
- Розлади годування, РХП, діти з РАС або чому поради в стилі "пропонуйте частіше", "зголодніє - поїсть" працюють не завжди
- Питний режим дитини.
-
Блок 2. Харчові звички
- Як формуються наші звички в харчуванні. Вплив звичок на стосунки у сім’ї.
- Як відстояти здорове харчування, коли бабусі і соціум диктують свої правила. Що може зробити консультант, лікар.
- Формування харчових звичок. Вплив на генетику.
-
Блок 3. Організація процесу харчування
- ГВ у віці 2+: чи впливає на апетит і як прибрати хаотичні годування.
- Як читати етикетки і що варто уникати.
- Їжа та телевізор, звичка їсти під мультики.
- Важливість сімейних традицій для розвитку здорової харчової поведінки.
-
Блок 4. Важливі нюанси
- Поширені дефіцити нутрієнтів у дітей
- Харчування та імунітет
- Харчування і здоров’я зубів
- Безпека їжі: як уникнути харчових отруєнь. Нітрати, пестициди і страх несезонних овочів.
- Діти-вегетаріанці і вегани.
-
Блок 5. Вага дитини
- Що таке здорова вага у дитини.
- Корекція ваги у дітей: як не нашкодити ні фізично, ні морально.
-
Блок 6. Психологія дитячого харчування
- Як сформувати здорові стосунки з їжею у дитини.
- Психологія ведення клієнтів-батьків та дітей. Особливості роботи з підлітками.
-
Блок 7. Компетенції та медичні нюанси
- Поширені проблеми з ШКТ у дітей, хвороби, гельмінти: міфи і доказова база.
- Ендокринні захворювання у дітей та підлітків. На що має звертати увагу нутриціолог.
- Харчування дітей-спортсменів.
- Оформлення діяльності: детально про ФОП і все, пов’язане з бухгалтерією. Юридичні аспекти роботи нутриціологом.
Головний результат курсу
Вартість навчання
Навчаюсь самостійно
16000 грн
- доступ до всіх матеріалів на 3 міс
- сертифікат за умови успішно зданого іспиту
Вільно 3/10 місць
Навчаюсь з куратором
20000 грн
- доступ до всіх матеріалів на 3 міс
- сертифікат за умови успішно зданого іспиту
- перевірка усіх домашніх завдань та фідбек куратора
- можливість задати запитання впродовж навчання
Вільно 4/10 місць
Наші випускники успішно консультують та ведуть блоги
Соломія Бусинська
NоDiet – не перше навчання, але воно моє найулюбленіше. Я прийшла систематизувати свої знання, «розставити все по поличках» і попрактикуватися.
Окрема подяка за практику в консультуванні. Я вперше провела реальні консультації, побачила, як виглядає справжній процес роботи консультанта здорового харчування.
Валерія Кузнєцова
Навчалась з нуля, обрала Вас бо мені відгукнулись ваші цінності та доказовий підхідТак як я прийшла з нуля, світ нутриціології був для мене темним лісом і саме школа NoDiet допомогла мені пролити світло на все, бо лекції і навчання побудовані так, щоб кожний міг оволодіти необхідними знаннями (програма дуже багатогранна), навчився критично мислити, перевіряти будь-яку інформацію аби опиратись лише на доказову базу у своїй роботі.
Вікторія Грицина
На курс прийшла з нуляЯ отримала міцний фундамент знань на основі доказових джерел, без води і зайвих даних! Навчилася нарешті збалансовано харчуватися і вчу рідних, бачу перші результати і дуже тішуся. Рада, що пройшла курс – це саме та ситуація, коли моє хобі переростає у роботу.
Вікторія Ворох
Я прийшла в Nodiet School з багаторічним досвідом в темі прикорму і мені хотілось нових знань про харчування дітей від двох років.Мені курс дуже сподобався. Чітка структурована інформація, доказова інформація, посилання на джерела, кваліфіковані лектори, постійна допомога і підтримка від кураторів, цікаві домашні завдання.
Галина Костяк
У Nodiet я прийшла з уже 7 річним досвідом дитячого тренера. Мені було потрібно систематизувати знання та отримати нові свіжі ДОКАЗОВІ. Саме через «доказовість» школи Nodiet вибір припав безперечно на них.Nodiet допоміг чітко розставити усе по поличкам, систематизувати знання, а головне навчитись шукати нові і перевіряти старі на «міфічність». Nodiet це круте комʼюніті, яке створює неоране поле можливостей: працюй, розвивайся, кайфуй , знайомся, обʼєднуйся масштабуйся, заробляй!
Аліна Волківська
На навчання я прийшла маючи трішки розуміння в темі прикорму та харчування дітей до 2-ох років. Знання використовувала у своїй роботі, щоб більше розповідати батькам інформації.Курс дуже змістовний і круто наповнений з чудовими лекторами. Знання дають розуміння, як працювати з батьками, допомагати формувати правильні харчові звички, що робити, коли виникають проблеми. А саме головне – це спілкування і обговорення в робочій групі та можливість скеровувати батьків до чудових спеціалістів.
Тетяна Рибка
Прийшла з нуляЦе те навчання, яке варте кожної копійки! Професійні викладачі, легка подача інформації, доказові джерела та література. Я отримала потужну базу знань, з якою легко розпочати одразу консультувати і звісно, мотивацію продовжувати далі розвиватись в сфері дитячого харчування.
Ірина Наконечна
Прийшла з нуля, але нутриціологією цікавилася вже 2 рокиЯ дуже щаслива, що знайшла курс саме від NoDiet, бо я адепт доказової медицини і всього, що пов’язане з нею. Мені важливо, щоб в навчанні не було всяких лікувань і розшифровок аналізів; навчань, як призначати БАДи тощо. Все це я знайшла в даній школі. Мене привабило, що є практичні заняття з веденням справжніх клієнтів.
Валерія Варніцька
Практикувала до навчання у вас 1.5 роки. Пішла на ваше навчання тому що звісно ж не могла пропустити перший адекватний курс з дитячого харчування в Україні.Всім, хто планує і вже займається з дітьми різного віку раджу пройти навчання в NoDiet. Курс з дитячої нутриціології, крім самої теми харчування, охоплює багато дотичних до дитячого харчування тем з різних сфер, без яких неможливо ефективно працювати.
Марʼяна Дзюба
Прийшла з нуляЦе був мій перший курс, який за 3 місяці розклав всю інформацію по полочках + дуже круто що є можливість отримати практичні навички, і зрозуміти як все працює не лише в теорії, і вже після навчання мати перші відгуки. І хочу поділитись своїм результатом, пройшло лише 9 місяців після завершення курсу, а мені довірились вже 90+ клієнта.
Ковальчук Олена
Практикуючий нутриціолог з 2018 року. На курс до вас прийшла за підвищенням кваліфікації, новими знаннями та новими знайомствами з адекватними нутріціологамиКурс від Nodiet був не першим в моєму житті, але, мабуть, найякіснішим. Після нього не страшно консультувати і новачку + чудові нові знайомства та підтримка всієї команди
Валерія Давид
Трохи практикувала (півроку)Очікування від курсу справдились на 200%))) Дуже задоволена практикою та уроками про те, як шукати доказову інформацію. Це просто топ! Інші уроки – також цінно дуже було. Класна інформація, зрозуміла, є посилання на першоджерела. І окремо – то дз та іспити. До речі, такий серйозний підхід до видачі дипломів також підкупив. Було складно, але точно ефективно.
Наталія Короляк
Лікар. Прийшла навчатись нутриціології з нуляСертифікаційна програма стала для мене чудовим фундаментом в сфері нутриціології, дуже чітко, структуровано, без води з можливістю практикувати.
Я почала курс на місяць пізніше ніж інші, мені пішли на зустріч і дали можливість долучитись, адже я була вагітна на 7-му місяці і дуже хочу хотіла вчитись.Я встигла надолужити одногрупників і завершити навчання до пологів та отримати сертифікат.
Анна Березенська
Прийшла з нуляШкола дала неймовірний поштовх до розвитку себе. Доказові знання дають впевненість, що я можу дійсно допомагати людям і якщо чогось не знаю, то точно розумію де це знайти! Підтримка в комʼюніті безцінна. Завжди можна запитати будь-що і знати, що тобі дадуть відповідь, а не скажуть, що ти нездалий!
Вікторія Трофімова
Прийшла навчатись з нуляМоя любов до доказової нутриціології почалась саме з Nodiet! Я була ученицею першого потоку. Кожен новий урок був для мене чимось вау! Постійна підтримка, лагідне вказування на те, що варто допрацювати, де дочитати, що вивчити. Найголовніше, фраза «дівчата, ви колеги, а не конкуренти», то прям в серденько❤️
Папченко Вікторія
Мала знання з нутриціології.Отримала доказові якісні знання. У мене не було сумніву стосовно доказовості інформації, бо дані були підкріплені посиланнями на джерело. Дуже сподобалася сама організація курсу, структуровано та якісне оформлення. Підтримка і чат з дівчатами, де не було хаосу або особистого спілкування, все на тему і завжди можна поставити своє питання. Після курсу одразу почала практикувати, бо всі питання були закриті. Дякую.
Віра Соколенко
Не практикувала, лише мала базові знання з нутриціологіїЦей курс був моєю мрією, яка здійснилась! Він розставив все в моїй голові по поличках, дав тверду, необхідну для роботи, базу, а також чудові знайомства і практику з реальними клієнтами. Всім хто ще трохи вагається, чи варто проходити сертифікаційну програму, точно скажу що варто!
Тимощук Марина
Я вже практикувала, десь активно 1 рік перед навчання у вас.Курс був чудовий, особливо якщо вчитись з 0, я прям дуже його раджу! Щоб отримати відразу адекватні знання, і всі в одному місці. Мені як практикуючому спеціалісту теж було що нове дізнатися та структурувати інформацію в голові. Я задоволена, дякую дівчата
Діана Семенюк
Прийшла з нуляКожну лекцію слухати, вчити, конспектувати тільки в кайф – тому, що там просто колодязь інформації без краплі води ! Це абсолютно не той варіант – де лектор перечитує слайд і «до побачення». Я працюю майже рік в цій сфері й мої конспекти завжди зі мною, це як фундамент! Вам допоможуть, підтримають.
Наталія Моношина
Лікар. Практикувала, але через невпевненість боялась розпочатиКурс змінив моє життя, саме через зум зустрічі й слова підтримки авторок курсу надихнули мене змінити свою діяльність, побороти страхи та звісно багато цікавої інформації. Я рекомендую усім почати з цього курсу свій шлях в нутриціологію. Вся інформація на курсі підтверджена дослідженнями і є практика.
Анна Буховська
ПрактикувалаКурс крутий від першої лекції до останньої. Особливою цінністю для мене була практика і екзамен з 3-х частин. Чітке розуміння роботи з клієнтом, домашні завдання на пошукати, подумати, обґрунтувати й підтвердити свої слова дослідженнями. Тому це навчання №1 в Україні, де зібрано все, щоб навіть прийти з 0, то по завершенню буде зрозуміло все.
Діана Клюс
Прийшла навчатись з нуляNodiet – найкращий етап мого розвитку, починаючи від «Сам собі дієтолог» до сертифікаційної програми Багаж знань, структурованість, доказовість, практика, можливість подальшого розвитку – все залишило слід в моєму ❤️! Крута команда спеціалістів, які навчають, підтримка, приємна атмосфера.
Наталія Козак
Практикувала 3+ рокиЯ пройшла багато навчань. В кожному було щось своє, круте і не дуже. А потім сталася школа No Diet. Я вже наперед мала довіру до школи, адже знала Анастасію й Ольгу. Але коли почала навчатися, зрозуміла, що це повний метч. Чудові лектори, гарні презентації, класні обговорення, інформація в більшості для мене не нова, але якщо проходити з нуля курси, то ця школа закриває усі потреби й прокачає скіли: пошук інформації, написання статей/постів, практика з клієнтами! Тепер чекаю оновлення курсів для підвищення кваліфікації!
Катерина Каплунівська
Працювала тренером і мала лише базові знання про підрахунок калорійПісля курсу я зрозуміла, що худнути можна без заборон, виключення продуктів, підрахунку калорій, а й іншими шляхами. Лекції були зрозумілими, чіткими і головне, що з вашим навчанням і особливо практичною частиною курсу зʼявляється якась впевненість для того, щоб розпочинати працювати, консультувати в даній сфері.
Ліпова Анна
Практикувала. Але через невпевненність боялась розпочатиЦей курс навчив думати, не соромитись запитувати у колег, взаємодіяти із фахівцями у схожій ніші, вміти шукати інформацію, навіть, якщо чогось не знаєш. Лекції змістовні, але без води, іспит, дійсно, важкий, і має сенс, бо його здають не всі, а отже, сертифікат – це не просто папірець.
Карина Солодка
Не практикувала, лише мала базові знання з нутриціологіїПісля завершення курсу я одразу почала практикувати — отримані знання, особливо в практичній частині, повністю охоплюють всі моменти, з якими може зустрітись спеціаліст в роботі. Курс надзвичайно обширний- я б сказала, що це база для нутриціологів, без тих знань працювати якісно майже неможливо
Часті запитання
1. Що після оплати, як проходить навчання, якою мовою?
Після оплати платіжна система надішле на пошту вказану при оплаті чек, а наш менеджер лист-привітання. Важливо при оплаті детально звірити пошту та телефон, адже часто є автоматичне підтягування з неправильними даними. Навчання проходить на спеціальній платформі, доступ до якої ви отримаєте за кілька днів до старту курсу. На ній в зручному особистому кабінеті ви будете дивитися відео-лекції, там же ж будуть додаткові матеріали для перегляду, читання. Ми не використовуємо жодні болотні сервіси. Все навчання відбувається виключно українською мовою, додаткові матеріали для читання, оригінали досліджень – англійською.
2. У мене проблеми зі світлом, уроки в записі?
Так, ми зробимо уроки в записі, щоб ви могли дивитись в комфортному для вас темпі.
3. Куди звертатись, якщо під час навчання у мене виникнуть додаткові запитання?
Якщо у вас тариф «З фідбеком», буде можливість задати їх лекторам у чатах чи на зум-зустрічах. Якщо у вас виникнуть технічні питання, завжди можете написати нам на пошту : nodiet.team@gmail.com
4. Як оплатити навчання частинами?
Напишіть нам на пошту, що хочете оплатити навчання в кілька платежів: nodiet.team@gmail.com
5. Я лікар, спеціаліст по харчуванню, чи буде курс корисний для мене?
В курсі зібрали найновішу науково-перевірену інформацію по темах курсу. Також можете запозичити нові для себе методики ведення консультацій, пояснення матеріалу. Деякі наші студенти після практики, які давно практикують, докорінно змінюють анкети для консультацій, їх хід тощо.
6. Я - не лікар, але хочу консультувати дітей. Чи можу я у вас навчатись?
Можете. Після курсу ви зможете консультувати як консультант зі здорового харчування, АЛЕ в межах чинного в Україні законодавства та меж компетенцій. Маємо про це лекцію юриста. Водночас, ми дуже підтримуємо отримання саме вищої освіти з нутриціології, навчання на харчових терапевтів за кордоном аби розширити межі своїх компетенцій та послуги.









