Про нас

Наша місія: надихати людей розвивати корисні звички

%

Людей в світі мають зайву вагу

Рік середня тривалість життя в Україні

%

Українців помирають від хвороб серця

Ведучи здоровий спосіб життя ти можеш збільшити тривалість свого життя, мати струнку фігуру та виглядати молодо як можна довше!

В NODIET ти отримаєш:

 1. Якісну найновішу інформацію
 2. Прості інструкції та поради
 3. Дбайливий сервіс та підтримку
 4. Мотивацію та натхнення

Що ми робимо:

Навчальні онлайн-курси

Всі наші курси тривалістю від 1 місяця. Ми точно знаємо, що лише за такий термін можна отримати реальний результат (втратити вагу без повернення кілограмів назад, розвинути звички чи покращити показники в аналізах).

Ми розробили навчальну програму так, щоб допомогти вам розвинути звички і навчити планувати день, раціон та тренування самостійно, де б ви не були.

Тематичні лекції та вебінари

Тематичні лекції та вебінари від наших експертів, які можна завантажити в кілька кліків та дізнатись більше накково-перевіреної інформації про харчування і не тільки.

Формуємо спільноту

NODIET – це люди, які змінються та змінюють інших. Ідеальне місце для мотивації та розвитку корисних звичок. А ще це реальні зустрічі з учасниками комюніті: ми разом тренуємось, ходимо в гори та відпочиваємо.

Проводимо конференції

Двічі на рік ми проводимо конференції, щоб надихати вас вести здоровий спосіб життя і щоб ви були в курсі найактуальніших тем з дієтології та нутриціології.

Візія: стати місцем, яке об’єднує людей, які дбають про своє здоров’я.

SVG Modal background

Правила конфіденційності та згода на обробку даних


 1. Користуючись сайтом, користувач (замовник) підтверджує, що він ознайомився з цією політикою і повністю згідний з усіма її умовами.
 2. Використовуючи інтернет-сайт, користувач висловлює згоду на автоматизовану і неавтоматизовану обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
 3. З метою отримання послуг, а також в інших цілях, зазначених в цих Правилах, користувач (замовник) може залишати на сайті такі дані про себе:
  • ім'я;
  • прізвище;
  • номер телефону;
  • електронна скринька;
  • сторінка у соціальній мережі;
  • місце проживання.
 4. Користувач (замовник), використовуючи сайт, дає свою згоду на обробку персональних даних, які ним надані або залишені на сайті.
 5. Адміністрація сайту (оператор та володілець персональних даних) здійснює обробку персональних даних виключно для контактування з користувачем (замовником), надання йому запитуваної послуги чи інформації, відправки електронної маркетингової, новинної чи іншої інформації пов’язаної з своєю діяльністю.
 6. Адміністрація сайту (оператор та володілець персональних даних) має право вносити зміни в ці Правила на свій розсуд у відповідності до вимог законодавства України і без попереднього повідомлення користувача (замовника).
 7. Дані Правила застосовуються лише до інформації, що обробляється в процесі використання сервісів сайту. Адміністрація сайту (оператор та володілець персональних даних) не контролює і не несе відповідальність за обробку інформації сайтами третіх осіб, на які користувач (замовник) може перейти за посиланнями, доступними на сайті.
 8. Адміністрація сайту (оператор та володілець персональних даних) не несе відповідальність за втрату даних внаслідок дій третіх осіб, в тому числі хостинг-провайдера сайту, помилок програмного забезпечення, ненадійності каналів зв'язку, а також незаконних дій хакерів та інших зловмисників.
 9. Усі можливі суперечки вирішуються відповідно до українського законодавства. Перед зверненням до суду користувач (замовник) обов’язково повинен вжити заходів досудового врегулювання спору. Зокрема, він повинен скерувати адміністрації сайту (оператору та володільцю персональних даних) претензію в письмовому вигляді. Термін відповіді на претензію складає 30 днів.
Закрити