Блог

Скільки можна їсти цукру без шкоди здоров’ю

Скільки можна їсти цукру без шкоди здоров’ю

В нас є чудова лекція про цукор від Сашка Скорохода, але сьогодні поговоримо про денну норму цукру і які саме види продуктів Всесвітня організація охорони здоров я включила в цю норму.
ВООЗ рекомендує обмежити добове споживання доданого цукру до 5% від споживаних калорій. При калоражі 2000 ккал, це приблизно 5 ч. л. цукру/день (25 г).

читати більше
Як вибирати якісну оливкову олію

Як вибирати якісну оливкову олію

Здорове харчування у багатьох асоціюється з тим, що соняшникову олію треба замінити на оливкову. В цьому є сенс, але забігаючи наперед наголосимо, що і оливкову не варто переїдати і в усьому маю бути певний баланс. Але сьогодні говоримо про те, що шукати на етикетці.

читати більше
Які овочі їсти сирими, а які готувати?

Які овочі їсти сирими, а які готувати?

Побутує думка, що найкраще їсти сирі овочі і фрукти. Але як завжди в дієтології все не так однозначно. Тому що деякі речовини втрачаються при приготуванні їжі, а інші (жиророзчинні вітаміни, антиоксиданти) навпаки краще засвоюються організмом. Сьогодні поговоримо про те, які ж овочі краще готувати, а які корисніше їсти сирими.

читати більше
Омега-3: краща з льону чи з риби?

Омега-3: краща з льону чи з риби?

Думаємо ви чули про омегу-3 і можливо ви задумувались звідки її краще отримувати: з риби, пігулок чи рослинних продуктів. Пропонуємо сьогодні розібратись більше в цій темі, щоб допомогти вам знати більше якісної інформації.

читати більше
SVG Modal background

Правила конфіденційності та згода на обробку даних


 1. Користуючись сайтом, користувач (замовник) підтверджує, що він ознайомився з цією політикою і повністю згідний з усіма її умовами.
 2. Використовуючи інтернет-сайт, користувач висловлює згоду на автоматизовану і неавтоматизовану обробку своїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
 3. З метою отримання послуг, а також в інших цілях, зазначених в цих Правилах, користувач (замовник) може залишати на сайті такі дані про себе:
  • ім'я;
  • прізвище;
  • номер телефону;
  • електронна скринька;
  • сторінка у соціальній мережі;
  • місце проживання.
 4. Користувач (замовник), використовуючи сайт, дає свою згоду на обробку персональних даних, які ним надані або залишені на сайті.
 5. Адміністрація сайту (оператор та володілець персональних даних) здійснює обробку персональних даних виключно для контактування з користувачем (замовником), надання йому запитуваної послуги чи інформації, відправки електронної маркетингової, новинної чи іншої інформації пов’язаної з своєю діяльністю.
 6. Адміністрація сайту (оператор та володілець персональних даних) має право вносити зміни в ці Правила на свій розсуд у відповідності до вимог законодавства України і без попереднього повідомлення користувача (замовника).
 7. Дані Правила застосовуються лише до інформації, що обробляється в процесі використання сервісів сайту. Адміністрація сайту (оператор та володілець персональних даних) не контролює і не несе відповідальність за обробку інформації сайтами третіх осіб, на які користувач (замовник) може перейти за посиланнями, доступними на сайті.
 8. Адміністрація сайту (оператор та володілець персональних даних) не несе відповідальність за втрату даних внаслідок дій третіх осіб, в тому числі хостинг-провайдера сайту, помилок програмного забезпечення, ненадійності каналів зв'язку, а також незаконних дій хакерів та інших зловмисників.
 9. Усі можливі суперечки вирішуються відповідно до українського законодавства. Перед зверненням до суду користувач (замовник) обов’язково повинен вжити заходів досудового врегулювання спору. Зокрема, він повинен скерувати адміністрації сайту (оператору та володільцю персональних даних) претензію в письмовому вигляді. Термін відповіді на претензію складає 30 днів.
Закрити