Відгуки
Мар’яна Хемій
Усвідомлений підхід до харчування з’явився у мене після знайомства з Олею. Вона надихнула подивитися на їжу під зовсім іншим кутом, аніж її раніше бачила я. За допомогою консультацій, порад, розробленого меню на тиждень та готового списку для закупок я навчилася планувати свій раціон заздалегідь, купувати лише корисне (тому навіть якщо виникає спокуса заїсти проблему чи стрес, доводиться заїдати яблуком чи бананом :)), та головне – зрозуміла, що можу готувати виключно корисні страви сама, і це не займає занадто багато часу. Також під наглядом Ольги навчилася збалансовувати й урізноманітнювати свій раціон. Що я отримала завдяки консультаціям з харчування (окрім економії в закупках, що теж важливо) – покращилися загальне самопочуття і настрій, стала активнішою, енергійнішою, пострункішала (зник “животик”), зникли проблеми з ШКТ. Почуваюся зовсім іншою людиною, аніж до цього, і ці зміни – виключно позитивні.
Ольга Мамбеткулова
Надзвичайно радію з можливості попрацювати з людиною, яка знає, що радить і щиро вболіває за результат разом з тобою. Найбільше у роботі з Олею мені подобається те, що вона ділиться порадами/завданнями/знаннями, які корисні та правдиві, а не такі, шо створюють рейтинг, як часто буває на теренах мережі. Оля показує на практиці як просто і поступово зробити корисні звички стилем життя.
Дякую 💙 за терпіння, поради, рецепти!
Марта Плечій
Після консультації з Олею моє відношення до їжі помінялось. Ми розібрали корисні та шкідливі продукти. Оля прописала мені меню з 5-ма варіаціями кожної страви в основних прийомах їжі (сніданок, обід, вечеря) та склала список з корисними перекусами. Я люблю спорт, тому ми склали графік, коли найкраще тренуватись. Також Оля навчила мене пити воду. Спочатку я ставила нагадування, розставляла стакани з водою всюди, але тепер я п‘ю 1,5-2 л води із великим задоволенням. Я не боюсь подзвонити/написати їй і запитати за якісь продукти. Дослухаюсь до порад, а ще багато цінної інформації черпаю з особистої сторінки Олі, де багато цікавих деталей та все актуально! Дякую за те, що перевернула мій світ!
Лідія Пакіш
Важливо коли людина на своєму місці, коли любить те, що робить. При співпраці з Ольгою в мене склалося саме таке враження. Ольга є професіоналом у своїй справі й крім того людяною людиною. Дякую за рекомендації у плануванні раціону, за інформацію щодо принципів здорового харчування, за індивідуальний підхід. Харчування по системі “здорової тарілки” мені підходить.
Люблю погортати сторінку Ольги у фб – той момент, коли чекаєш нових публікацій, окреме дякую за позитивно-саркастичні сторіс. Як каже О. Фреймут: “Рекомендую”
Анна Орищин
Безмежно щаслива, що мала змогу попрацювати з Олею над впровадженням у своє життя корисних звичок. Прості, легкі у дотриманні і виконанні поради – ось що я отримала, а це, друзі, – запорука успіху. Крім того, Оля завжди підтримує і надихає у складні моменти, дає право на помилку і можливість реабілітуватися. А у разі питань, будьте певні, ви завжди отримаєте вичерпні відповіді. Це реальна можливість нарешті перейти від теорії до практики.
Назарій Лазур
Працювати з Олею – одне задоволення. Так, я упевнено можу назвати нашу з нею співпрацю роботою, оскільки Оля викладається на повну, аби надихати на зміни у житті (раціон харчування, звички, фізична активність), а я, у свою чергу, робив усе можливе, аби вона бачила результати наших спільних старань.
Що мені сподобалося найбільше? Простота. Так, саме вона надихнула на перший крок. Те відчуття, що поруч з тобою така ж звичайна людина, яка викладається на повну, аби щодня міняти своє життя змушує піднятися з крісла та зробити щось таке, щоб завтра уже прокинутися іншою людиною. Особливо сподобався індивідуальний підхід, поради та хитрощі, які допомогли дещо переглянути у звичному для себе житті/раціоні харчування. Тож, якщо ви хочете змінити своє життя вже сьогодні – не зволікайте!